GENOROLOGY شجره نامه

GENEALOGY شجره نامه

 

شجره نامه
سعی ما بر آنست که در این بخش، شجره نامه شما و چندین نسل قبل از شما و حتی نسل آینده را همراه با مشخصات کامل (تاریخ تولد، مکان تولد و در صورت امکان آخرین عکس) را ثبت و ضبط نماییم. لذا حضور فعال یکایک شما عزیزان در این امر مهم جهت توسعه این بخش واجب و ضرورییست.
یقینا سرورانی را می شناسیم که به لحاظ استعداد خد-ادادی، حافظه خوبی در شناسایی افراد جامعه و خاندانشان، دارند و  می توانند چندین  خاندان را بخوبی شناسایی کنند و حتی ارتباط فامیلی آنها را با هم مشخص کنند. و بقولی شجره نامه نیمی از همکیشان را در ذهن خود جای داده اند، از این دوستان نیز تقاضای همکاری جهت هر چه پربار تر کردن این سند مهم تاریخی و فرهنگی را داریم.

 مرکز پژوهش و مطالعات ایرانیان یهودی در تلاش است با طرح ریزی مسائل فنی و راه اندازی این بخش از سایت را بر اساس اصول علمی و استانداد های علم شجره نامه نویسی انجام دهد. تا بستری محکم، دقیق و علمی را جهت ثبت این سند ارزشمند بوجود آورد. امیدواریم شجره نامه ی یهودیان در داخل این بستر ریشه دوانده و شروع به رشد و تکامل کند. چه بسا در این راستا بعضی از سبت های گم شده قوم بنی اسراییل پیدا شوند و یا حتی خیلی از ما همانند کهنیم و لویم بتوانیم سبط خود را نیز در حین اجرای این پروژه عظیم بیابیم. و به نوعی سایر سبط های قوم ما مثل روبن، ایساخار، زبولون، نفتال، گاد، آشر، و .... دیگر اسباط نیز به مرور روشن شود.

روایتی است که می گوید در ایام ماشیح هر کس سبط خود را می شناسد و می فهمد که سلسله ی اجداد او از کدام یک از پسرهای حضرت یعقوب شروع می شود. شاید با کمی جسارت بخواهیم بگویم : می خواهیم گامی کوچک در جهت ظهور ماشیح برداریم.

 

تصاویر کتوبای شهرهای ایران

 

آلبوم عکس های خانوادگی

 

         لیست کتوباهای ثبت شده:

این بخش در حال تحقیق و مطالعات آماریست.. 


زیر مجموعه های تاریخ و فرهنگ:
 


 مجموعه های سایت
7DORIM

 

ARTICLE  مقالات
MOADIM  مناسبتها
PUBLICATIONS   کتب منتشر شده
LINKS  دیگر سایتها

GENEALOGY شجره نامه

 

تصاویر Visions
انطباق لحظه ها Calendar
تاریخ و فرهنگ  Culture
باع بهشت GanEden
درباره ما About Us
تماس با ما Contact Us
پاناروما ( سراسرنما) Panaroma


 

صفحه اول  
در
FaceBook با 7Dorim
ارتباط برقرار کنید